Ten blog znajduje się w serwisie Polacy.eu.org
Dowiedz się więcej »
Kawaleria Narodowa
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2012.10.04 15:09

Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?

 
 

Wiele wskazuje na to, że TAK !!!


 

Zadania tego podjęła się organizacja pod nazwą „Otwarta Rzeczpospolita - Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i ksenofobii” z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 16/18 - http://www.otwarta.org

Oficjalną propozycję /doniesienie/ w tej sprawie do Wrocławskiej Prokuratury złożył jej wiceprezes Stefan Cieśla.

Pretekstem do rozpoczęcia całej akcji, poza oczywiście, zyskującym coraz więcej zwolenników, Konwentem Narodowym Polski, okazał się być artykuł, umieszczony na stronie Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, autorstwa Klimona Sołowieckiego – Żydowskie mordy rytualne:

http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1024-maria-poleca-klimon-solowiecki-%C5%BCydowskie-mordy-rytualne

Decyzję o wszczęciu dochodzenia, jak przystało na najwyższy priorytet nadawany tego typu działaniom, wymierzonym nie tylko w wolność słowa, ale przede wszystkim w Polskich Patriotów, podpisał sam szef Prokuratury Wrocław Stare Miasto.

Rozpoczęte dochodzenie poprzedziło najście mieszkania Pana Marka Delimat przez dwóch nie umundurowanych funkcjonariuszy lokalnej policji w dniu 17 września 2012 roku, którzy pragnęli Go poinformować, że wkrótce będzie przesłuchiwany (sic!).

Wezwanie na przesłuchanie miało formę telefonu z numeru zastrzeżonego – zgodnie z zapewnieniem funkcjonariuszy prowadzących sprawę, są to metody, na które pozwala zaprowadzony po „okrągłym stole” ustrój.

O dalszym przebiegu tej prowokacji, wymierzonej w Konwent Narodowy Polski, będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Janusz

Wrocławski Komitet Patriotyczny

 

 

 

Post scriptum

Art. 256 paragraf 1 Kodeksu karnego RP stanowi:

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”


http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1307-czy-tw%C3%B3rca-i-koordynator-konwentu-narodowego-polski-zostanie-kolejnym-%E2%80%9Eantysemit%C4%85%E2%80%9D-iii-rp?

 

 
1744 odsłony  średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Wrocławski Komitet, Polska, Naród Polski, Lista Narodowa, Marek Delimat, Konwent Narodowy Polski, Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?.
Re: Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP? 
w.red, 2012.10.04 o 19:10
Cóż, wszyscy o nastawieniu pro narodowym i piszący o niegodziwości marsjan mogą się spodziewać podobnych wezwań. Podpisanie dziś przez bula ustawy ograniczającej wolność zgromadzeń jest czytelnym sygnałem że już wolno gnębić ludzi w majestacie bezprawnego prawa. I włos z głowy prześladowcom nie spadnie.
A to zaledwie początek. wedle znanego powiedzenia : "znajdźcie mi paragraf ..."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP? 
Zenon Jaszczuk, 2012.10.04 o 20:30
Twórca nie zostanie "antysemitą" tylko jest "antysemitą z racji urodzenia. Jeśli jest Polakiem oczywiście. To jest fakt prasowy, prasy żydowskiej. Kiedyś ktoś mówił wężykiem, wężykiem. Ja powiem po innym żydzie, ciepłym moczem, ciepłym moczem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP? 
Piotr Świtecki, 2012.10.04 o 23:52
Na spotkaniach z p. Keff pojawił się temat przypisywania żydom "wytaczania z dzieci krwi na macę" - jako jednego z objawów antysemityzmu (na zasadzie generalizowania).

Dobrze by było, jakby tacy pisarze "antysemiccy" nauczyli się podawać źródła (konkretna księga/rozdział, wers). No i oczywiście gdyby Talmud był ogólnodostępny.

Ale i tak pewnie wszystko by się dało rozmydlić o kwestie interpretacyjne. (Nie)odpowiednio (nie) interpretując, można np. chrześcijan uznać za kanibali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP? 
MatiRani, 2012.10.05 o 01:53
Wreszcie dobry temat, bo po "chemtrails" to juz zaczynalem watpic i zastanawiac sie gdzie wpadlem....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło